"Bursa Koşuyor" - Elbross'la Koşuyor

Günlük hayatımızın içerisine spor daha fazla girmeye başladığını her gün etrafımızda gözlemliyoruz. İnsanların yaşadıkları stresi atarak deşarj olmak için aradığı kaçış yollarından en yakınının spor olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Herkesin ilgili olduğu spor alanları farklı olsa da sporun önemi ve bilinci toplumda artmaya başladığını rahatlıkla görebiliyoruz. Devlet politikalarında dahi yeni yeni yer edinmeye başlasa da markalar bunun bilincini çeşitli aktivitelerle gerçekleştiriyor, takipçilerine bu bilinci aktarmaya çok uzun zamandan beri devam ediyorlar.

Spor yaparken kullandığımız kıyafet, ekipman ve diğer tamamlayıcı eşyaların kullanıcı ve çevre dostu olması, istenileni vermesi ve fiyatının da uygun olması aranılan en büyük özellikler olarak herkes tarafından kabul ediliyor. Etmeyen var mıdır acaba :)

Koşarken ise pek çok sporcu en az kıyafet ve ekipmanın üzerinde olmasını tercih ediyor. Üzerinde olan kıyafet ve eşyalarınsa en hafif ancak en iyi performansı göstermesini bekliyorlar. Bunun için bilindik markaların ürünleri sporcular tarafından tercih ediliyor. Kullandığımız ayakkabıların koşu stilimize uygun olması, giydiğimiz şortumuzun rahat, tişörtümüzün ise rahat olmasıyla birlikte ter emici özelliğinin iyi olmasını bekliyoruz.

Grup tişörtlerimizi bu özellikte olmasına dikkat ederek yaptırıyoruz. Bugüne kadar da dikkatimizin karşılığını alarak tişörtlerimizi kullanıyoruz.

Kendisinden söz ettiren markaların ürettiği tişörtlerde sundukları ek özellikler sayesinde tercih edilebilirlikleri artıyor. Daha fazla ter emici özelliğe sahip tişörtler koşu ve diğer spor dallarıyla uğraşan sporcular tarafından özellikle tercih ediliyor.

Biz de geçtiğimiz günlerde böyle bir tişörtün denemesini gerçekleştirdik. Bir Türk markası olan Elbross’un ürettiği tişörtler, beklediğimiz özellikleri fazlasıyla karşılıyorlar. 

Elbross Ürünleri

Tişörtlerin üretilmesi esnasında kullandıkları Dry Touch özellikli malzemeler sayesinde terin emilimi, tişörtün bunu dışarıya atması ve kurumasıyla ilgili sergilediği performans beklentilerimizin üzerindeydi.

Tişörtler, Dry Touch özelliğini anlatan bir sertifikayla birlikte geliyor. Bu sertifikasyonda üretim süreci ve Dry Touch özelliğinin diğer markalarla karşılaştırması yer alıyor. 

Elbross DryTouch

Buradaki performansları incelediğimizde kağıt üstünde kalabileceğini öncesinde düşünmüştük ancak tişörtleri antrenman, uzun koşu ve trekking aktivitelerinde denediğimizde sertifikada belirtilenlerin gerçeği yansıttığına şahit olduk.

Bursa merkezli olan Elbross markası daha yolun başında yer alıyor. Sunmuş olduğu tişörtler gerçekten her alanda kendinden söz ettiren diğer markaların ürünleri kadar kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. 1 aydır yaptığımız karşılaştırmalı denemelerde bunu kendimiz tecrübe ettiğimiz için gönül rahatlığıyla söyleyebiliyor hatta öneriyoruz. 

Ayrıca böyle bir ürünün Türk markası olarak sunulmasını da gerçekten gurur verici buluyoruz. 

Yazdıklarımızı okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Düşüncelerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan da memnun oluruz :)

Yeni ürün denemesinde görüşmek üzere ;) 

Ercan

Bursa Koşuyor

Orjinal Yazı: http://bursakosuyor.com/post/150121034906/urun-denemesi-elbross-kosu-tshirtleri