Yılbaşı Kırmızısından 10 Hediye Alternatifi - 1.Bölüm

Yılbaşı denince akla bir beyaz geliyor bir de kırmızı! Kar beyazı insana huzur, dinginlik ve mutluluk verirken diğer yanda sıcacık kırmızının hissettirdiği o coşku ve yaşama sevinci tam bir dinamizm etkisi yaratıyor.

Yeni yıldan beklentilerimiz büyük, umudumuz fazla oluyor. Özenle süslenen yılbaşı ağacı, kar tanesi, kardan adam, Noel baba figürleri ve yılbaşı temalı dekoratif ürünler derken her yeni yıl, yeni baştan kendimizi bir yılbaşı konseptinin içinde buluyoruz.

Yılbaşı planları yapılırken bir yandan da sevdiklerimizi yılbaşı hediyeleriyle sevindirmek için alternatifleri araştırıyoruz ve birçoğumuzun aklına en başta o yılbaşı kırmızısı ürünler geliyor. Biz de Kastanya Shop stoklarında yer alan binlerce hediye seçeneği arasından en kırmızılarını bir araya getirerek size bir yılbaşı sepeti sunmak istedik.

1-    Birinci sıra her zaman kar küresi için… Özellikle koleksiyoner sevdiklerinizin kar küresi koleksiyonuna bir yenisi daha ekleyince onları nasıl mutlu edeceğinizi düşünebiliyor musunuz?

Ürün detayı için tıklayın.

2-    Kupanız üşümesin! Güral Porselen düz beyaz kupa ile birlikte kupa üzerine giydirilmiş el örgüsü kılıf.

Ürün detayı için tıklayın.

3-    Kırmızı kulaklık ve kırmızı atkılı bir penguene sarılarak ısının! Sıcak su torbası birçoğumuzun hep yanında oluyor (hem evde hem ofiste).

Ürün detayı için tıklayın

4-    Ofis arkadaşınıza hediye edecekseniz çok kullanışlı bir hediye olacağı kesin! Devrilmez mug, altındaki özel kaydırmaz ped sayesinde itme-vurma-çarpma gibi durumlarda devrilmez.

 Ürün detayı için tıklayın.

5-    Kahve aşıkları için moka pot yani moka makinesi, bir nevi espresso cezvesi. 3 kişilik veya 6 kişilik modelleri bulunuyor.

Ürün detayı için tıklayın.

Yazının Devamı İçin